Kategorie

Dostawa

dhl 170

Płatności

payu

Szybki kontakt

kontakt 01
 

Formy płatności

Zapłaty za towar można dokonać:

- przelewem na konto - realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta, w chwili wpływu należności na konto Sprzedającego:

Nr rachunku bankowego:  
42 2490 0005 0000 4530 8908 9461  ALIOR BANK S.A.

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko Kupującego oraz numer zamówienia, który znajduje się w wiadomości wysłanej do Kupującego pocztą elektroniczną,

- osobiście, gotówką, przy odbiorze zamówienia od pracownika Firmy Kurierskiej - realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta w chwili otrzymania dodatkowego ich potwierdzenia elektronicznego (kliknięcia w odpowiedni link) lub otrzymaniu wiadomości pocztą elektroniczną z potwierdzeniem złożonego zamówienia,

- kartą kredytową, przelewem mTransfer, MultiTransfer itd. – płatności realizowanych poprzez serwis PayU.pl - realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta w chwili autoryzacji transakcji (ok. godziny od momentu zapłaty).

- gotówką lub kartą kredytową przy odbiorze osobistym zamówienia w siedzibie firmy ARPOMP Sp. z o.o. (Warszawa, ul. Przyokopowa 5a) po uprzednim umówieniu się na godzinę odbioru towaru - realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po zakończeniu przez Kupującego procesu składania zamówienia w Sklepie Internetowym "arpomp.com.pl".

Bezpieczne płatności

Płatności w Sklepie Internetowym "arpomp.com.pl" są realizowane za pośrednictwem firmy obsługującej płatności elektroniczne PayU SA. Portal PayU.pl zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, stosując najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu z najnowocześniejszy sprzętem. Gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo transakcji. Korzystając z tej formy płatności możecie być Państwo pewni, że Sklep Internetowy "arpomp.com.pl" nie ma dostępu do żadnych danych dotyczących Państwa konta czy karty kredytowej. Korzystając z przelewu (np. przez mTransfer, MultiTransfer itd.) w Sklepie Internetowym "arpomp.com.pl" nie pozostawiają Państwo żadnych danych bankowych - nazwy banku czy numeru konta. Płatność przelewem dokonywana jest przez Państwa bank i on zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Jeśli płacicie Państwo kartą kredytową, dane karty są podawane na specjalnej stronie PayU.pl. Sklep Internetowy "arpomp.com.pl" nie ma dostępu do żadnych informacji dotyczących Państwa karty, otrzymuje jedynie potwierdzenie autoryzacji. Strona PauU.pl zabezpieczona jest certyfikatami bezpieczeństwa i znajduje się w systemie informatycznym zabezpieczonym według norm bankowych. W czasie autoryzacji nie wystarczy podać numeru i daty ważności karty - trzeba także podać numer dodatkowy CIV, który znajduje się na karcie, oraz dane adresowe jej właściciela. Dane te zabezpieczają przed próbą dokonania płatności przez kogoś, kto posiada dane karty, a nie jest jej właścicielem. Dzięki tym zabezpieczeniom, kupowanie kartą w Internecie jest bezpieczniejsze niż się powszechnie wydaje.


100% bezpieczeństwa transakcji realizowanych za pomocą konta PayU